Як зробити фотокнигу?

Друк

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ваші фотографії не повинні лежати мегабітним тягарем у вашому смартфоні або комп'ютері. Краще створіть книгу з улюблених фотографій. Вона буде радувати вас кожен день, нагадуючи вам цікаві і веселі моменти життя, адже фотокнига завжди під рукою.

Надрукувавши фотокнигу, ви убезпечите себе від втрати ваших фотографій, тому що будь-який електронний носій може застаріти або зіпсуватися. А пам'ятні моменти вашого життя наново вже не перезнімеш!

Також книга, створена спеціально для вас, з вашими фотографіями, оформлена на ваш смак, стане особливим подарунком для ваших близьких.

Нижче наведені найбільш поширені запитання.

Це книга, зібрана з ваших фотографій, за вашим бажанням оформлена дизайнером.

На етапі оформлення працює дизайнер. Він обробляє фото, якщо потрібно, створює макет майбутньої книги. Оформлення залежить від бажання клієнта. Деякі хочуть барвисте оформлення, з малюнками, різними дизайнерськими елементами. У когось потрібно реставрувати якісь фотографії, змінювати фони, ретушувати і т.д. Ну, а хтось за мінімалізм, тобто влаштовує проста розкладка фотографій.

Якщо сказати по простому, є книги з тонкими журнальними сторінками, які згинаються як у звичайній книжці. А є на прошарку - між тонкими сторінками проклеюється спеціальний картон або пластик. Такі листи не згинаються і добре розгортаються на 180 градусів, на відміну від свого журнального побратима. Зате в журнальну книжку можна вмістити більше сторінок.

Стільки, скільки буде вам потрібно. Лише пам'ятайте, що будь-яка книга обмежена кількістю сторінок. І чим більше фотографій буде міститися на одній сторінці - тим дрібніше вони будуть.

Тут все індивідуально. Ціна залежить від кількості сторінок, від виду і формату книги і від кількості роботи дизайнера. В середньому книга може виходити від 600 до 800 грн.

Для цього можна написати нам на вайбер 095104406 або на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або приходьте особисто до нас в друкарню. Ми обговоримо всі деталі, узгодимо макет і терміни виконання.