Про нас

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Вам потрібно швидко надрукувати візитки, плакати, флаєри або іншу поліграфічну продукцію? Ви шукаєте, де можна замовити фотокнигу, календар або буклет?
А, може бути, хочете порадувати своїх близьких оригінальним сувеніром - чашкою або футболкою зі своїм зображенням або логотипом?
Тоді вам в Дельтапрінт. Детальніше про НАС ...

Центр оперативної поліграфії «Дельтапрінт» в Нікополі є друкарнею повного циклу, що надає замовникам широкий спектр поліграфічних послуг, починаючи з розробки дизайну та верстки друкованої продукції і закінчуючи остаточною обробкою готового виробу.

Сучасне друкарське обладнання і використання новітніх технологій, великий досвід роботи, а також грамотна організація кожного етапу поліграфічного виробництва, дають нам можливість виконувати замовлення будь-якої складності не тільки якісно, але і оперативно. Офсетний і цифровий друк дозволяють якісно виготовляти як зовсім маленькі, так і дуже великі тиражі, виконувати друк термінових замовлень, вирішувати завдання будь-якої складності з виготовлення поліграфічної продукції.

Висока якість друку, оперативна поліграфія, оптимальне співвідношення ціни і якості, уважне і шанобливе ставлення до клієнтів - всі ці переваги є чудовим приводом звернення до нашого центру.

 

Вимоги до наданих макетів 

Файли приймаємо з таких носіїв: 

  • USB накопичувачі, відправка по E-mail., Файлообмінники. 

Вимоги до макетів: 

  • прийнятні формати файлів: Adobe Photoshop (*.psd, *.tiff, *.jpg), Adobe PDF (*.pdf), CorelDRAW Graphic (*.cdr),   Adobe Illustrator (*.ai, *.eps),  
  • всі шари злиті в один для TIFF и PSD 
  • всі шрифти потрібно переводити в криві для EPS, AI, CDR
  • відступ до краю (чистого розміру) повинен бути не менше 5 мм в середину для того що б не зарізати елементи;  
  • растрові ілюстрації в необхідному розмірі повинні мати дозвіл не нижче 300 dpi
  • вильоти за обріз повинні бути по 2 мм по всьому периметру макета; 

 
Для друку не підходять файли, створені в програмах Word, Excel, PowerPoint, Paint и т.п., ці файли приймаються з доплатою за доопрацювання макета. 

 Якщо Ви ДУЖЕ наполягаєте,  друк макетів, що не відповідають нашим вимогам можливий, але в такому випадку відповідальність за якість друку ми не несемо, будь-які претензії відхиляються! 

Будь ласка, будьте уважні! Перевіряйте ВСІ дані, які присутні в макеті! Після затвердження макета Замовником, поліграфія Дельтапрінт відповідальність за виявлені після друку помилки не несе! 

Працюємо:

Пн - Пт з 9.00 по 18.00

Субота з 9.00 по 16.00

Вихідний: неділя

Контакти

Телефони: 

095 104 11 06 (+ Viber для листування)
098 038 45 25 (+ Telegram для листування)
063 618 05 40

e-mail:  delta.print@ukr.net

Адреса:
Дніпропетровська область
місто Нікополь

© 2019 Дельта-Принт
Замовити дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо! Пн-Пт 9.00-18.00 Сб 9.00-16.00
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.